Доставка і оплата

ДОСТАВКА ОБЛАДНАННЯ ПО УКРАЇНІ

Доставка обладнання по Україні здійснюється за допомогою кур'єрської служби "Нова Пошта" з понеділка по суботу. Якщо у Вашому населеному пункті відсутні представництва даної компанії, доставка може бути здійснена будь-який інший кур'єрською службою.

 

ОПЛАТА ЗАКАЗУ

Оплатити зроблене замовлення Ви можете наступними способами:

НАЛОЖЕНИЙ ПЛАТІЖ - спосіб оплати при замовленні товару по території України. Оплата здійснюється при отриманні товару безпосередньо в офісі компанії-перевізника. Терміни та вартість доставки замовлення в Ваш населений пункт уточнюйте у компанії-перевізника. Номер товарно-транспортної накладної (декларації) повідомляється клієнту на наступний день після відправки замовлення за допомогою СМС-повідомлення, електронні листи або по телефону.

ОПЛАТА РАХУНКУ ЧЕРЕЗ БАНК - спосіб оплати при замовленні по території України. При виборі даного типу оплати, на замовлене обладнання клієнту формується і відправляється рахунок, після отримання якого, одержувач проплачує його в будь-якому відділенні банку. Після отримання грошей на рахунок компанії, клієнту відправляється його замовлення за допомогою кур'єрської служби / компанії-перевізника.


ПЕРЕКЛАД ГРОШЕЙ ЧЕРЕЗ ПРИВАТБАНК - спосіб оплати по території України. При виборі цього способу оплати, клієнт переводить кошти за покупку устаткування на рахунок нашої компанії за допомогою спеціалізованих BASS-терміналів (термінал прийому готівкових грошових коштів) ПриватБанку, що значно спрощує і прискорює переказ грошей в порівнянні з іншими способами оплати. Після отримання грошей на рахунок нашої компанії, клієнту відправляється його замовлення за допомогою кур'єрської служби або компанії-перевізника.

Оплата на картку ПриватБанку - 5168 7427 0257 5212 Берізка Віра Романівна

топ продаж